Soome lahe juhtiv turismiajaleht
16.3.2018 | Määratlemata

The Baltic Guide pakub Helsingi Lääneterminalis väga tõhusa võimaluse klientideni jõudmiseks 

The Baltic Guide pakub Helsingi Lääneterminalis väga tõhusa võimaluse klientideni jõudmiseks 

Leht vastutab tulevikus T2 terminali meediapindade eest 

 

Turismiajaleht The Baltic Guide pakub tulevikus reklaamiklientidele kommunikatsiooniks üha efektiivsemat ja nähtavamat kanalit Helsingi sadama terminalis 2. The Baltic Guide vastutab valgusreklaami eest, digitaalsete reklaampindade ja nende tootmise eest. Leping Helsingin Satama Oy-ga jõustus märtsis.

Reklaampindadel nähtav sisu koosneb muuhulgas turistidele valmistatud Eesti uudistest, ilmateatest, Helsingi sadama teadetest ja muudest reisijaid teenindavatest teemadest.

“Kogume kokku ja ja töötame läbi meie internetleheküljel www.balticguide.ee avaldatud uudistest huvitavaimad ja kuvame need sadama digiekraanidele otse reisijate silme ette”, ütleb projektijuht Kare Uotila The Baltic Guide -ajalehest.

Helsingi sadam oli 2017. aastal Euroopa vilkaim reisisadam. Terminal 2 on Helsingi sadama reisiterminalidest suurim. Sellel aastal oodatakse selle kaudu liikuvat üle 5 miljoni reisija.

Aastal 1993 loodud ja turistide püsiva soosingu saavutanud The Baltic Guide -ajaleht on olnud jaotuses Helsingi sadama reisiterminalides juba peaaegu 20 aastat.

“Eestisse reisivad soomlased tahavad saada aktuaalset infot. Seda me oleme jaganud ajalehe ja internetlehekülje kaudu juba 25 aastat. Lisaks Eesti teenustest rääkiv infopakett aitab reisijatel teha ka

endale meelepäraseid ostuotsuseid”, räägib Kare Uotila.

Haara kinni ainulaadsest võimalusest viia sinu sõnum kuni miljonite klientideni! Kui oled huvitatud reklaampinnast siis võta ühendust marketing@balticguide.ee

Lisainfot koostööst Helsingi Sadamaga annab reklaamimüügijuht Kare Uotila, +358 50 574 2567, kare@balticguide.ee

 

 

 

Lue lisää samasta aiheesta