Värsked uudised Soomest

Kontaktid


Guide Marketing OÜ

Põhja pst 25

10415 TALLINN

EESTI

Toimetuse e-mail: editorial@balticguide.ee

Reklaamimüügi e-mail: marketing@balticguide.ee

Tel. +372 6 117 760

 

Juhtkond

Timo Jane
Juhatuse esimees Juhatuse liige
Timo Huttunen Jane Konga
timo.huttunen@balticguide.ee jane@balticguide.ee
Tel. +372 6 117 760 Tel. +372 56 46 23 34

Koostööd sadamaga

 
Müügijuhataja
Kare Uotila
kare@balticguide.ee
Tel. +37253040025
 +358 50 57 42567

Reklaamimüük

Müügidirektor Müügijuht Müügijuht
Anita Jarrah Annika Jones Heidi Kemppi
anita.jarrah@balticguide.ee annika@balticguide.ee heidi.kemppi@balticguide.ee
Tel. +358 50 31 42485 Tel. +372 58 502 474 Tel: +372 58 50 2479
 +358 40 83 35536

Toimetus

MikkoV Uuno  
Peatoimetaja TBG FIN Peatoimetaja TBG EST Toimetusjuht TBG FIN
Mikko Virta Jukka Arponen Silja Hurskainen
mikko.virta@balticguide.ee uuno.arponen@luukku.com silja.hurskainen@balticguide.ee
Tel. +372 5850 2472 Tel. +372 6 117 760 Tel. +372 5850 2476
 Jevgenia
Peatoimetaja TBG RUS
Jevgenia Gorski
jevgenia@balticguide.ee
Juhiabi/assistent
Pille Tõnson  
pille@balticguide.ee
Tel. +372 6 117 760

AD

Eve Evelin
AD AD
Eve Jaansoo Evelin Linholm
ad@balticguide.ee evelin.linholm@balticguide.ee
Tel. +372 6 117 760 Tel. +372 6 117 760
Andrei
Fotograaf
Andrei Chertkov    
andrei@balticguide.ee
Tel. +372 55 99 74 73