Tuoretta tietoa Virosta

Yhteystiedot


Guide Marketing OÜ

Põhja pst 25

10415 TALLINN

VIRO

Toimituksen sähköposti: editorial@balticguide.ee

Ilmoitusmyynnin sähköposti: marketing@balticguide.ee

Puh. +372 6 117 760

Johtoryhmä

   
Timo  Jane   
Hallituksen puheenjohtaja Hallituksen jäsen  
Timo Huttunen Jane Konga  
timo.huttunen@balticguide.ee jane@balticguide.ee  

Puh. +372 6 117 760

 

Puh. +372 56 46 23 34

 

 

Mediamyynti

   
   
Myyntipäällikkö Myyntiedustaja  
Henri Roihu Siiri Uus  
henri.roihu@balticguide.ee siiri.uus@balticguide.ee  
Puh. +372 5850 2479 Puh. +372 5850 2478  
     
   
Myyntiedustaja Myyntiedustaja  
Urve Meritam Anita Jarrah  
urve.meritam@balticguide.ee anita.jarrah@balticguide.ee  
Puh. +372 5850 2480 Puh. +358 50 31 42485  
     

Satama yhteistyöt

   

   
Markkinointijohtaja    
Kare Uotila    
kare@balticguide.ee    
Puh. +37253040025    
+358 50 57 42567    
 

Toimitus

   
MikkoV  
Päätoimittaja TBG FIN Toimituspäällikkö TBG FIN  
Mikko Virta Silja Hurskainen  
mikko.virta@balticguide.ee silja.hurskainen@balticguide.ee  
Puh. +372 5850 2472 Puh. +372 5850 2476  
     
Jevgenia Uuno   
Päätoimittaja TBG RUS  Päätoimittaja TBG EST  
Jevgenia Gorski  Jukka Arponen  
jevgenia@balticguide.ee   uuno.arponen@luukku.com  
   Puh. +372 6 117 760  
   
Johdon assistentti    
Pille Tõnson    
pille@balticguide.ee    
Puh. +372 6 117 760    
     

AD

   
Eve Evelin  
AD AD  
Eve Jaansoo Evelin Linholm  
ad@balticguide.ee evelin.linholm@balticguide.ee  
Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 6 117 760