Soome lahe juhtiv turismiajaleht
3.2.2017 | Määratlemata

Michael Kors jewelry and watches now available in the Baltics

Michael Kors jewelry and watches now available in the Baltics

On 9 December at Goldtime at Rocca al Mare shopping centre the first official Michael Kors watch and jewelry fashion party took place.

Hõrgud moemaitsed kanti külaliste ette selleks õhtuks loodud gurmeelikul laval.  See oli erakordne moesündmus Eestis, sest Goldtime´l on au esimesena ja ainukesena Baltimaades korraldada ametlik Michael Korsi moepidu, kus esmaesitlusele tulid uusimad sügis-talvised ehte- ja kellatrendid.

Pooleaastane ettevalmistustöö ja rohkete detailide kooskõlastamine Michael Korsi brändi esindajatega kulmineerus sel õhtuöögil eksklusiivse ja apetiitse moeshowga. “Jet set lifestyle”, mida Michael Kors brändina disainis esindab, sai põneval Ženja Fokini loodud lavakonseptsioonil haaravalt ning pilke naelutavalt serveeritud.  Modellide ilu ja soengute eest hoolitsesid Make Up Store, IMC profimeigikooli lõpetajad ja  PR Juuksurisalong.

Moemaitseid nautisid mitmed Eesti nimekad blogijad, moe- ja elustiiliajakirjanikud ja palju moehuvilisi külalisi.

Goldtime on Eesti suurim juveeli- ja kellakaupluste kett. Goldtime kauplused asuvad nii Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Kuressaares, Viljandis, Jõhvis ja Kohtla-Järvel. Goldtime loob trende ja väärtustab traditsioone.

 

Lue lisää samasta aiheesta