Tuoretta tietoa Virosta

Yhteystiedot


Guide Marketing OÜ

Põhja pst 25

10415 TALLINN

VIRO

Toimituksen sähköposti: editorial@balticguide.ee

Ilmoitusmyynnin sähköposti: marketing@balticguide.ee

Puh. +372 6 117 760

Johtoryhmä

   
Timo Hallituksen puheenjohtaja Jane Hallituksen jäsen  
Timo Huttunen Jane Konga  
timo.huttunen@balticguide.ee jane@balticguide.ee  
Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 56 46 23 34  
     
     

Satama yhteistyöt

   

Markkinointijohtaja

   
Kare Uotila  

kare@balticguide.ee

   
Puh. +37253040025    
 +358 50 57 42567    
     

Mediamyynti

   

   
Myyntijohtaja Myyntipäällikkö  
Anita Jarrah Henri Roihu  
anita.jarrah@balticguide.ee henri.roihu@balticguide.ee  
Puh. +358 50 31 42485 Puh. +372 5850 2479  
     
     
Myyntipäällikkö    
Siiri Uus    
siiri.uus@balticguide.ee    
Puh. +372 5850 2478    
     
     

Toimitus

   
MikkoV Uuno  
Päätoimittaja TBG FIN Päätoimittaja TBG EST Toimituspäällikkö TBG FIN
Mikko Virta Jukka Arponen Silja Hurskainen
mikko.virta@balticguide.ee uuno.arponen@luukku.com silja.hurskainen@balticguide.ee
Puh. +372 5850 2472 Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 5850 2476
     
Jevgenia Päätoimittaja TBG RUS    
Jevgenia Gorski    
jevgenia@balticguide.ee    
     
     

   
Johdon assistentti    
Pille Tõnson    
pille@balticguide.ee    
Puh. +372 6 117 760    
     

AD

   
Eve   AD Evelin   AD  
Eve Jaansoo Evelin Linholm  
ad@balticguide.ee evelin.linholm@balticguide.ee  
Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 6 117 760  
     
 

Suunnittele tulevia matkoja valtavan juttuarkistomme avulla.

Pidä Viro mielessä!

Mene juttuarkistoon PDF
Sulge