Tuoretta tietoa Virosta

Yhteystiedot


Guide Marketing OÜ

Põhja pst 25

10415 TALLINN

VIRO

Toimituksen sähköposti: editorial@balticguide.ee

Ilmoitusmyynnin sähköposti: marketing@balticguide.ee

Puh. +372 6 117 760

Johtoryhmä

Timo Jane
Hallituksen puheenjohtaja Hallituksen jäsen
Timo Huttunen Jane Konga
timo.huttunen@balticguide.ee jane@balticguide.ee
Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 56 46 23 34

Ilmoitusmyynti

img_8381

Markkinointijohtaja

Suurasiakasmyynti
Kare Uotila Ilkka Ahti

kare@balticguide.ee

ilkka.ahti@balticguide.ee
Puh. +372 51 991 333
Puh. +358 (0)40 569 0901

_MG_6210

Suurasiakasmyynti Myyntineuvottelija Myyntineuvottelija
Cerli Juhkam Kristi Lipp Karl Räis
cerli.juhkam@balticguide.ee kristi.lipp@balticguide.ee karl.rais@balticguide.ee
Puh. +372 58 502 480 Puh. +372 58 502 479 Puh. +372 58 502 478
 IMG_8123-2
Myyntineuvottelija
Jaan Penjam
jaan.penjam@balticguide.ee
Puh. +372 58 502 475

Toimitus

MikkoV Uuno  
Päätoimittaja TBG FIN Päätoimittaja TBG EST Toimituspäällikkö TBG FIN
Mikko Virta Jukka Arponen Silja Hurskainen
mikko.virta@balticguide.ee uuno.arponen@luukku.com silja.hurskainen@balticguide.ee
Puh. +372 5850 2472 Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 5850 2476
Jevgenia
Päätoimittaja TBG RUS
Jevgenia Gorski
jevgenia@balticguide.ee

Johdon assistentti

Pille Tõnson  
pille@balticguide.ee
Puh. +372 6 117 760

AD

Eve Evelin
AD AD
Eve Jaansoo Evelin Linholm
ad@balticguide.ee evelin.linholm@balticguide.ee
Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 6 117 760
Andrei
Kuvaaja
Andrei Chertkov    
andrei@balticguide.ee
Puh. +372 55 99 74 73