Tuoretta tietoa Virosta

Yhteystiedot


Guide Marketing OÜ

Põhja pst 25

10415 TALLINN

VIRO

Toimituksen sähköposti: editorial@balticguide.ee

Ilmoitusmyynnin sähköposti: marketing@balticguide.ee

Puh. +372 6 117 760

Johtoryhmä

Timo Jane
Hallituksen puheenjohtaja Hallituksen jäsen
Timo Huttunen Jane Konga
timo.huttunen@balticguide.ee jane@balticguide.ee
Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 56 46 23 34

Ilmoitusmyynti

img_8381

Suurasiakasmyynti/Myynnin koulutus
Ilkka Ahti
ilkka.ahti@balticguide.ee
Puh. +372 51 991 333
Puh. +358 (0)40 569 0901

_MG_6210

ilona-andronik

Myyntineuvottelija Myyntineuvottelija
Cerli Juhkam Ilona Andronik
cerli.juhkam@balticguide.ee ilona@balticguide.ee
Puh. +372 58 502 480 Puh. +372 58 502 479

Toimitus

MikkoV Uuno  
Päätoimittaja TBG FIN Päätoimittaja TBG EST Toimituspäällikkö TBG FIN
Mikko Virta Jukka Arponen Silja Hurskainen
mikko.virta@balticguide.ee uuno.arponen@luukku.com silja.hurskainen@balticguide.ee
Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 6 117 760
Kristina  Jevgenia
Päätoimittaja TBG ENG Päätoimittaja TBG RUS
Kristina Lupp Jevgenia Gorski
kristina@balticguide.ee jevgenia@balticguide.ee
  Janika_Poola
Sihteeri
Janika Poola  
janika.poola@balticguide.ee
Puh. +372 6 117 760

AD

Eve Evelin
AD AD
Eve Jaansoo Evelin Linholm
ad@balticguide.ee evelin.linholm@balticguide.ee
Puh. +372 6 117 760 Puh. +372 6 117 760
Andrei
Kuvaaja
Andrei Chertkov    
andrei@balticguide.ee
Puh. +372 58 50 24 78