Värsked uudised Soomest

9.4.2014 | Määratlemata

Pakase eest kaitsevad suled

Pakase eest kaitsevad suled

Suled soojendavad, kuid ei aja higistama. Kombineerituna uusimate kangaste ja kiudmaterjalidega on suletoodete mugavus ületamatu − ükskõik millise külmaga.

 

Joutsen Finland OY asutati 1936. aastal Helsingis. Ettevõtte rajaja oli taanlane Marius Pedersen. Mõttele kasutada sulgi tööstuslikus tootmises tuli ta juhuslikult, jälgides naist, kes sulgi pajas pesi. Leidlik mees jõudis järeldusele, et suletooteid võiks valmistada soojade rõivaste valmistamiseks, kuid alguses jäi äriettevõte tema jaoks rohkem hobi tasandile. Siiski valis ta juba oma ettevõtet alustades firma tunnuseks luige kui puhtuse sümboli.

Aastate jooksul on Joutsen Finland Oyst saanud dünaamiliselt arenev perefirma ja rahvusvaheliselt tuntud kaubamärk. Enamus Joutseni toodangust lähebki ekspordiks. Ettevõtte eesmärk on valmistada maailma parimaid suletooteid. Maailma põhjapoolseima suletoodete valmistajana on Joutseni eelisteks külma kliima tundmine ja parima tooraine kättesaadavus. Soome loodus pakub ainulaadselt puhast ja pehmet vett, mille tähtsust kvaliteetsete suletoodete valmistamisel on raske ülehinnata.

Sulejope on suurepärane riietus väga erinevates ilmastikutingimustes. Looduslik suletäidis on ühtviisi soe ja mugav nii sulailmade kui näpistava pakase korral. Vetthülgavad mikrokiudjoped hoiavad kandja turvaliselt kuivana ka lörtsi ja tiheda tuisuga.

HEA UNE HEAKS

Joutseni voodipesu on mõeldud kõigile, kes hindavad täisväärtuslikku uneaega. Kvaliteetsete kangaste ja sulgede kooslus tagab korraliku ööune. Joutsen Finland OY suurest kollektsioonist leiab sobiliku teki, padja või rõivaeseme igaüks.

Joutsen Finland OY kõik tooted valmivad kahes tehases. Suurem asub Soomes Riihimäel, teine tehas tegutseb Eestis Märjamaal. Mõlemas kasutatakse Soome Allergia- ja Astmaliidu poolt sertifitseeritud suletöötlemistehnikat, mis tagab maailma parima ja puhtaima sule.

Joutsen Finland OYl on kolm firmapoodi Soomes, üks Eestis ja üks Venemaal Peterburis. Peale selle müüakse Joutseni tooteid sadades kaubanduskeskustes, spordi- ja sisustuspoodides üle maailma.

KUIDAS LEIDA?

Joutsen Shop tehasemüük, Petsamonkatu 83, Riihimäki  

Vaata kaardilt 

Joutsen Shop Museokatu 8, Helsingi 

Vaata kaardilt

Joutsen Shop  kaubanduskeskus Sello, Leppävaarankatu 3−9, Espoo 

Vaata kaardilt

Joutsen Shop Roosikrantsi 2, Tallinn

Vaata kaardilt

TEKST JUKKA ARPONEN, FOTOD JOUTSEN OY