Värsked uudised Soomest

Kuva alammenüü

Kontaktid


Guide Marketing OÜ

Põhja pst 25

10415 TALLINN

EESTI

Toimetuse e-mail: editorial@balticguide.ee

Reklaamimüügi e-mail: marketing@balticguide.ee

Tel. +372 6 117 760

 

Juhtkond

Timo Jane
Juhatuse esimees Juhatuse liige
Timo Huttunen Jane Konga
timo.huttunen@balticguide.ee jane@balticguide.ee
Tel. +372 6 117 760 Mob. +372 56 46 23 34

Reklaamimüük

   img_8381
Müügijuhataja Suurkliendihaldur
Kare Uotila Ilkka Ahti
kare@balticguide.ee ilkka.ahti@balticguide.ee
Tel. +372 51 991 333
Tel. +358 (0)40 569 0901

_MG_6210

 
Kliendihaldur Kliendihaldur Kliendihaldur
Cerli Juhkam Kristi Lipp Karl Räis
cerli.juhkam@balticguide.ee kristi.lipp@balticguide.ee karl.rais@balticguide.ee
Tel. +372 58 502 480 Tel. +372 58 502 479 Tel. +372 58 502 478
 IMG_8123-2
Kliendihaldur
Jaan Penjam
jaan.penjam@balticguide.ee
Tel. +372 58 502 475

Toimetus

MikkoV Uuno  
Peatoimetaja TBG FIN Peatoimetaja TBG EST Toimetusjuht TBG FIN
Mikko Virta Jukka Arponen Silja Hurskainen
mikko.virta@balticguide.ee uuno.arponen@luukku.com silja.hurskainen@balticguide.ee
Tel. +372 6 117 760 Tel. +372 6 117 760 Tel. +372 5850 2476
 Kristina Jevgenia
Peatoimetaja TBG ENG Peatoimetaja TBG RUS
Kristina Lupp Jevgenia Gorski
kristina@balticguide.ee jevgenia@balticguide.ee
 
Sekretär
Anne-Liis Advait Shah  
anne-liis@balticguide.ee
Tel. +372 6 117 760

AD

Eve Evelin
AD AD
Eve Jaansoo Evelin Linholm
ad@balticguide.ee evelin.linholm@balticguide.ee
Tel. +372 6 117 760 Tel. +372 6 117 760
Andrei
Fotograaf
Andrei Chertkov    
andrei@balticguide.ee
Tel. +372 58 50 24 78